.

.

Rokinon 35mm Ф1.2 Голема Брзина Широк Агол Леќа за Fujifilm X Гора - Црна - Fuji X

Rokinon 35mm Ф1.2 Голема Брзина Широк Агол Леќа за Fujifilm X Гора - Црна - Fuji X

DEN 8208.00
Износ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Отворот опсег од f/1.2 - с/16 со 9 дијафрагмата ножеви.Агол на гледање на 44.6 Степен и најмалку фокусирајќи се на растојание од 1.25'.Изградена на 9 елементи во 7 групи и зема филтер големина на 62mm.

R

Им се допаѓа и на купувачите