.

.

MYTURTLE iPod Touch 7 6 5 Генерација Случај Shockproof Хибридни Хард Силикони Школка Влијание Покрие со Екран Заштитник за iPod Touch 7 (2019), iPod Touch 5/6 (2015) (Топката Спортови, Безбол [Вер #2])

MYTURTLE iPod Touch 7 6 5 Генерација Случај Shockproof Хибридни Хард Силикони Школка Влијание Покрие со Екран

DEN 155.76
Износ

Дизајнирани специјално за и е компатибилен со Apple i Pod Touch 5 6 (2015) и 7 (2019) Генерации.Дава целосен пристап до сите функции на уредот.Шок-абсорбента бенд на силиконски штити целиот периметар на случајот и ја подобрува зафат.Заштитете го вашиот i Pod на Допир со овој стилски премиум висок квалитет на случај.Овој висок квалитет случај е дебела и трајни производи за оптимална заштита.Надворешниот слој е закоравен школка со елегантни, мазна завршница.Пакетот вклучува : 1x MYTURTLE Случај за Apple i Pod Touch 5 6 7 Генерација и 1x MYTURTLE Екран Заштитник.MYTURTLE е Калифорнија врз U. S. бренд обезбедување на целосна линија на висок квалитет премиум мобилен телефон, таблет случаи и додатоци.Овој производ е дизајниран токму и тестирани за да се обезбеди максимална заштита за вашиот Apple i Pod Touch (7/6/5 Генерации).Заштитете го вашиот i Pod со оваа неверојатно стилски хибрид случај.Воена стандард силна заштита и стил во еден цврст дизајн.Тоа е издржлива и мулти-слоевит изгради - мека rubberized силикони внатрешна обвивка спакувани, од страна на двајца влијание-отпорни рамки.Изградена на outlast секојдневниот несреќи.На rubberized силикони внатрешна обвивка ја штити вашиот уред од удари и dings.На силиконски е опкружен со две влијание отпорни на поли-карбонат надворешната школка рамки.Продолжениот баласт ги штити аглите и рабовите од влијание и ја подобрува зафат.Овој случај се вклопува цврсто околу вашиот i Pod да се обезбеди оптимална заштита.Прецизниот инженеринг обезбедува сите cut-испис се стави во нивната точните локации за да се обезбеди функции на уредот се целосно достапни.Комплетна Заштита Пакет за вашиот i Pod.Пакетот вклучува 1x MYTURTLE i Pod Случај и 1x Екран Заштитник.Ве молиме имајте на ум : Овој случај е дизајниран за Apple i Pod Touch 7 (2019) и i Pod Touch 6 5 (2015) Генерации САМО и тоа НЕ одговара било кој друг уред.Компатибилен i Pod Touch модел броеви се A2178, A1574, A1421, A1509.

R

Им се допаѓа и на купувачите