.

.

Seltureone Силикони Случај Компатибилен за Плочка Другар со Keychain и Annulus, Анти-Нула Лесни Мека Заштитен Ракав Кожата Капак (Уредот Не е Вклучен)-Сина

Seltureone Силикони Случај Компатибилен за Плочка Другар со Keychain и Annulus, Анти-Нула Лесни Мека Заштитен

DEN 134.16
Износ

Прецизни Димензија : Дизајн и Намалување особено за Плочка Колега телефон пронаоѓач / клучни пронаоѓач. (Не одговара за други верзии).Направена од ултра тенок силиконска гума, заштита на вашата деликатна Плочка Колега од прашина и нула без додавање exra тежина.Одлична Допирање Чувство : Висок квалитет и животна средина силикони ти дава допирање чувство, исто како бебешка кожа.Лесно да се инсталира & отстрани, дури и цврсто коверти вашата Плочка Колега така што нема да падне.А тоа овозможува да се напор копчето притиснете.Висок квалитет на метал keychain carabiner и метал annulus,нека ви клип тоа да се различни елементи во склопот.

R

Им се допаѓа и на купувачите