.

.

Симпатична Случај Компатибилен за Apple AirPods 2/1 AirPods Случај Покрие 3D Тенок Shockproof Силикони Школка Анти-Падот Покритие за AirPods Полнење Цртан филм Случај со Carabiner (Колачињ?

Симпатична Случај Компатибилен за Apple AirPods 2/1 AirPods Случај Покрие 3D Тенок Shockproof Силикони Школка

DEN 263.76
Износ

√√√【Компатибилност】Оваа ултра тенка и тенок Air Pods случај е компатибилен со Apple Air Pods Првата и Втората генерација полнење случај.Тоа може да се заштити вашиот Apple Air Pods. √√√【Материјал】Оваа Apple Air Pods 2/1 водоотпорен случај е направен од премиум силикони, тоа може да се заштити вашиот Air Pods против испакнатини, паѓање и гребење без додавање на било масовно.Висок квалитет на случај е shockproof ,dustproof, и водоотпорен, може да се чисти само во рамките на вода, ако тоа е се здобија валкани. √√√【Анти Отпечатоци од прсти】На Apple Air Pods 2/1 силикони случаи ќе се апсорбираат многу прашина и lint по период на употреба.На First Corn Air Pods случај е направен со мазни слој процес.Хард пластична површина е многу мазна, не-леплива Прашина, не остави отпечатоци од прсти, не се соберат lint и многу лесно да се чисти. √√√【Со полно тело, Заштитна】На First Corn Air Pods Shockproof случај е направен на отпорност на силиконски материјал.Со 2-во-1 целосна заштита дизајн, 2-во-1 двоен слој ултра хибрид случаи обезбедува поголема заштита од пад и шок заштита од еден слој на силиконски случај. √√√【Најдобриот Подарок за вашите девојки,семејството и пријателите】Оваа airpods мода случај е сосема нов стил и живописни бои, многу симпатична и многу посебен, тоа е толку добар дар chioce за вашата ќерка, сопруга, пријатели и семејството.Денот на вљубените, ден на Мајката, Таткото ден, Родендени, Божиќ, Јубилеи итн, било изговор да подарок оваа Единствена Apple Air Pods Случај е добра.За нас : First Corn Фокус кон Идеалот Дизајн на Сите Наши Квалитет на Производот И тоа не е Само Бренд, Но исто Така и на Креативен Тим Со Сопствена Фабрика производство.Параметар и Функција : Материјали : 2in1 Силикони Шарени Цртан филм Случај Компатибилност : Компатибилен со Apple Air Pods 2/1✔Тенок ултра-тенок дизајн овозможува лесно за инсталација. ✔Никогаш не се грижите за гребење вашиот Air Pods Случај.Со 2-во-1 целосна заштита дизајн, 2-во-1 двоен слој ултра хибрид случаи обезбедува greaterprotection против капка и шок заштита од еден слој на силиконски случај.Чувајте ги вашите Air Pods случај во нивните совршено оригинална состојба.✔Супер слатки Apple Air Pods 2/1 случај со шик прстен Carabiner кој е совршен за декорирање на вашиот airpods и ќе го задржи вашето Apple Air Pods 2/1 verysafety.тоа е мода и уникатни кога ќе прикачите на вашиот појас,кеси, и така натаму.✔Оваа airpods случај е сосема нов стил и живописни бои, многу симпатична и многу посебен, тоа е толку добар дар chioce за вашата ќерка, сопруга, пријатели и семејството.Денот на вљубените, ден на Мајката, Таткото ден, Родендени, Божиќ, Јубилеи итн, било изговор да подарок оваа Единствена Apple Air Pods Случај е добра!Зошто продавница со нас?Висок Квалитет и Разумни Price Fashionable & Удобно во Design The совршен придружник за вашиот Air Pods Брзо Delivery We ветувањето да се даде најдоброто "Стручна,Ефикасна, Брза" услуга.Услуги на клиентите : Ние се осигура дека вашите куповна е 100% ризик-бесплатно, 12-месечна гаранција со замена или враќање на средствата.Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ не на thefirst време ако доби неисправни предмети.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1. Продаде Air Pods Случај со Keychain Само.2. Како да се исчисти Air Pods симпатична случај?Ако има било какви дамки на површината, ве молиме избришете ја со мека крпа.Ви благодариме за посетата на First Corn сакате да имаат голем ден : )Кликнете на "Додади во Кошничка" да се купи тоа сега!.

R

Им се допаѓа и на купувачите