.

.

iPad Mini Случај, FANCITY Мини 4 Мини 5 Мини 3/2/1 Smart се Разбудам на Спиење Случај со Потпирач [Картичка & Пен Носителот] СТП Кожа Заштитна Маска за Apple iPad Mini 4 Мини 5 2019, Мини 2/3 - Пл

iPad Mini Случај, FANCITY Мини 4 Мини 5 Мини 3/2/1 Smart се Разбудам на Спиење Случај со Потпирач [Картичка

DEN 311.76
Износ

Fancity СТП Кожа Folio Случај за 7.9 инчен i Pad Мини 5, 4 Мини, Мини 3, Мини 2, Мини 1. - НЕ се КОМПАТИБИЛНИ СО 2021 i Pad Мини 6 Генерација 8.3 инч. - Проверете ги вашите модел пред да го купите.Премиум состав кожа надворешноста и мека внатрешни работи нудат одлична заштита од секојдневна употреба; Повеќе footgrips се во можност да поставите повеќе хоризонтална стојат агли.Целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња), но НЕ ги поддржуваат Smart Тастатура во овој случај.Поддршка за паметни авто Sleep/Wake функција; ги Покрие карактеристики безбедна магнетни затворање.Вграден-во еластична Apple Молив носителот и неколку картичка слотови, исто така доаѓа со бонус FANCITY специјалното пенкало.КОМПАТИБИЛЕН СО : i Pad Mini 1 2 3 : A1432 / A1454 / A1455 / A1489 / A1490 / A1491 / A1599 / A1600 i Pad Mini 4 : A1538 / A1550 i Pad Mini 5 (2019 Порака) : A2133 / A2124 / A2125 / A2126 ***** Можете да го најдете го бројот на моделот A1xxx на задната страна на вашиот i Pad, ве молиме потврдете го вашиот i Pad модел пред да го купите! ***** МУЛТИ-АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ СТОЈАТ : Вграден-во ленти предвидено здрав стои, и ќе ви овозможи да го користите вашиот i Pad Mini во различни хоризонтални агли, погодно за гледање и на пишување.ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS : Прецизни cutouts дизајн го прави сите пристаништа, копчиња, камери и микрофони се лесно достапни, без отстранување на случај.SMART АВТО РАЗБУДИ/СПИЕЊЕ : Вграден-во магнети за да предизвика sleep/wake функција, направи вашиот i Pad sleep/wake автоматски кога ќе го затворите/отвори случајот.П1 : Дали тоа одговара на оригиналниот i Pad mini?А1 : Апсолутно, бидејќи оваа ставка специјално дизајнирани за Apple i Pad Mini / Мини 2 / Мини 3 / Мини 4 / Мини 5 (7.9 инчен) таблета.Q2 : Што е материја на овој случај?А2 : надвор маска е направена од нула-слободен СТП кожа, додека внатрешниот случај е направен на меки и цврсти гума.Q3 : Дали случај да дојде со екран заштитник?A3 : Не, но флип случај ќе го заштити вашиот екран од дневните удари.Q4 : Дали случај вклучуваат магнетни затворање?A4 : Да, тоа го прави.П5 : постои ли подарок за мојата цел?А5 : Да, ќе се добие i Pad Mini случај, и подарок : 1 Случаен Боја Специјалното Пенкало.

R

Им се допаѓа и на купувачите