.

.

figatia Заштитна Силиконска Зафат Покритие за Потрагата 2 VR, Не - и Капе-Доказ - Црно

figatia Заштитна Силиконска Зафат Покритие за Потрагата 2 VR, Не - и Капе-Доказ - Црно

DEN 383.76
Износ

Овој контролер покрие и рака е за Потрагата 2 Контролори.Силиконски материјал се направи маска лесна инсталација и отстранување, додека остварување на контрола поудобно.Се релаксираат вашите раце без намалувањето на контролори и да уживате во повеќе извонредно VR игри искуство.Удобен за да ја замените батеријата, без да влијаат на играта време и на контролорот сигнал.Поголема стабилност при користење на gamepad, спречи gamepad од паѓање поради пот ерозија.Опис : - Овој контролер покрие и рака е за Потрагата 2 Контролори. - Полесно да ја замените батеријата, без да влијаат на играта време и на контролорот сигнал. - Поголема стабилност при користење на gamepad, спречи gamepad од паѓање поради пот ерозија. - Силиконски материјал се направи маска лесна инсталација и отстранување, додека остварување на контрола поудобно. - Се релаксираат вашите раце без намалувањето на контролори и да уживате во повеќе извонредно VR игри искуство.Спецификација : - Материјал : Силикон - Size : 15x10x7 CM/5.9x3.9x2.7 инчен - Применлив Модел : за Потрагата 2 Package Вклучува : 1 Пар на Допир Контролер Зафат Cover1 Пар на Strap Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите