.

.

GoldGiftIdeas 3.5 Инчен Злато-Сребро Позлатен Lotus Доделување Боул, Месинг Сад за Подароци, Враќање Подарок за Свадба и Housewarming

GoldGiftIdeas 3.5 Инчен Злато-Сребро Позлатен Lotus Доделување Боул, Месинг Сад за Подароци, Враќање Подарок

DEN 2344.80
Износ

Материјал - Месинг, Димензија - Сад - 3.5 Инчен, Пакетот Содржи - 2 Точка, Боја - Злато, тоа е мора да се одржи како чисто сребро член.Тоа ќе го имаат истиот ефект на атмосферата храна за нив.Користете мек сунѓер и топло сапун решение за чистење на статијата.

R

Им се допаѓа и на купувачите