.

.

ProDentUSA Впечаток Фах Горниот #1 Перфорирани XL

ProDentUSA Впечаток Фах Горниот 1 Перфорирани XL

DEN 1223.76
Износ

Впечаток Фах Горниот #1 Перфорирани Xl.Горниот; перфориран.Крути, заварени венчиња за да се овозможи притисок израстоци за точни впечатоци.Високи полски нерѓосувачки челик.Autoclavable.Се користи во комбинација со alginate или било кој друг вид на впечаток материјал да се земе точна, во согласност впечатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите