.

.

Ginkgonut Чипка Силикони Бенд 20mm Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm 44mm/Watch 3 41mm/Активни 2 Види Бендови 40mm 44mm/Watch 4 Класичен 42mm 46mm,Тенок Бендови Мека Smartwatch Рака за Жени

Ginkgonut Чипка Силикони Бенд 20mm Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 40mm 44mm/Watch 3 41mm/Активни 2

DEN 383.76
Износ

【Компатибилни Модели】Ginkgonut 20mm Чипка силикони бенд компатибилен за Samsung Галакси Watch 4 40mm 44mm/Класичен 42mm 46mm, Галакси Watch 3 41mm, Галакси Види 42mm, Samsung Види Активни 40mm/Активни 2 40mm 42mm.И било smartwatches со 20mm гкл, како што се Опрема, Спорт,Опрема S2 Класичен, Garmin Vivomove ЧАС, Vivomove, Vivoactive 3, Forerunner 645 / 245, Ticwatch E/2, Huawei Види 2 Про итн.Ве молиме проверете ја вашата види тип пред купување. 【Многу Погодна】 Погоден за зглобовите од 5.1 инчи да 7.8 инчи (130 мм-200 mm).Можете да ги користите повеќе дупки да се поправи pin тока (вклучувајќи дупка за ливчиња), и постојат многу бои за да изберете од.Тоа е најдобриот подарок за жените во Божиќ. 【Добар Материјал】Оваа smart watch бендови направени од премиум силикони,кожата-пријателски и не бледнее.Премиум Види Тока дизајн, 20mm брзо ослободување лесно да се инсталира и да ги отстраните. 【Надградба Тенок Дизајн】Чипка цвет дупка дизајн, со користење на високо-одделение кожата-friendly и без мирис силика гел за да се направи вашата кожа повеќе дише и удобно. 【Одлична Услуга По Продажбата】Ginkgonut обезбеди прекрасно шопинг искуство, Доколку постои било каков проблем при користење на овој бенд, само нас контакт и ние ќе ги нудат совршено решение веднаш.

R

Им се допаѓа и на купувачите