.

.

GELISHI 3pcs Декоративни Циклуси Компатибилен со Apple Види Силикон Бендови 44mm 42mm 40mm 38mm, Стилски го Персонализирате Додатоци Токи за Apple Види Бенд Серија 6/5/4/3/2/1 (Fuchsia & Зелен?

GELISHI 3pcs Декоративни Циклуси Компатибилен со Apple Види Силикон Бендови 44mm 42mm 40mm 38mm, Стилски го

DEN 330.96
Износ

Моќен Компатибилност - На токи, исто така може да одговара на сите силикон види бендови или фитнес trackers силикон бендови со слични бенд дупка 3.0 mm ширина.Направете вашиот види преуредување - Со овие циклуси,можете да го промените вашиот постоечки види рака веднаш и од економски аспект, со додавање на убави модерни додатоци, наместо да се купи нов види ремени.Цврсто Вградени Кристали - Сите наши Сваровски кристали се цврсто вградени во токи со парична казна изработка.Специјално дизајниран - Персоналните вашата smart watch бенд со овој префинет токи да ги красат вашата wristband.Еден пакет вклучуваат 3pcs , 180-Ден гаранција за враќање на парите или замена.Било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ги решите вашите грижи во рок од 12 часа.Опис : 1.Компатибилност : Apple се Види силикон бендови 38mm 40mm 42mm 44mm Others силикон види бендови со слични бенд дупка 3.0 mm ширина.2.Материјал : Висок квалитет, од нерѓосувачки тока + Сваровски 3.Производ Тежина : 0.06 оз(Околу 1.6 g) 4.Одговара на Бендот Дупка Големина : 0.12 инчен(3.0 mm)5. Стил : Стилски , Елегантна и Едноставна Функција : Delicately дизајниран види бенд украсни токи,погоден за секојдневна облека.На токи додава елегантен изглед на вашиот wristband и тоа секогаш може да се направи ќе се издвојува меѓу народот.Секој елемент на овој дизајн е внимателно да се смета за - од материјали кои се користат за мали специфики.Љубезно совети : ①.Ако не сте задоволни или било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво, нашата по продажба на тимот за поддршка ќе им помогне на проблеми пука со 100% напори и искреноста.② .Не се тријат од нерамни површини.Пакет Содржина : 3 PCS * Украсни токи (Друг објект не е вклучен).

R

Им се допаѓа и на купувачите