.

.

Галакси Види 46mm Бендови/Опрема S3 Граница Бенд, Samsung Галакси Watch 3 45mm Бендови Мажи, Olytop 22mm Најлон Спортски Замена Рака Wristband за Samsung Галакси Види 46mm 2019 /3 45mm/ Опрема S3 - Pack 2

Галакси Види 46mm Бендови/Опрема S3 Граница Бенд, Samsung Галакси Watch 3 45mm Бендови Мажи, Olytop 22mm Најлон

DEN 369.36
Износ

Совршен дизајн 22mm брзо ослободување(БЕЗ АЛАТКА ТРЕБА) замена најлон спорт види бенд за Samsung Галакси Watch3 45mm/(2019)Галакси Види 46mm СМ-R800 & Брзини S3 Класичен / S3 Граница Smart види, исто така, одговара за било паметно да се види со 22m рамка. 46mm галакси види најлон бендови големина : се вклопува зглоб должина 5.9"-8.1" (150mm-205mm).Ве молиме проверете ја вашата врвка за околу големината пред да се направи нарачка.Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб.Нашите 22mm опрема s3 бендови / (2019)галакси види 46mm бендот направи со висок квалитет најлон со кожа.Оваа Опрема s3 најлон бендот се носат-отпорни, тешки, комфорни и издржливи.Оваа 46mm галакси sport бенд може да се земе од салата да заводот за вечера датум.Нерѓосувачки челик тока е време-тестиран дизајн кој нуди леснотија и сигурност.Вашиот Olytop опрема s3 / галакси види 46mm најлон бенд е удобен за носење во текот на целиот ден долго и совршен додаток да се облекуваат секојдневен изглед!.Знаеме дека ќе ви се допаднат нашите оваа 46mm галакси sport бендови, тоа е зошто ако не сте 100% задоволни, ние ќе ви обезбедиме со надоместок или слободни замена - кои некогаш ви се допаѓа.Ако имате било каков проблем со нашиот производ, само нас контакт.Нашиот тим за поддршка е подготвен да ви помогне да се реши проблемот ќе се сретне (Ние ќе ви одговори e-mail во рок од 12h).Купи повеќе за вашите пријатели и семејството.Пакет се вклучени : 2 * 22mm види бенд (Црна+Армија Зелено) + 2 * екстра брзо ослободување игли + Olytop VIP гаранциона картичка.

R

Им се допаѓа и на купувачите