.

.

AWADUO за Галакси Види 42mm Силикони Заштитни Случај, Smartwatch Случај за Samsung Галакси Види 42mm Smartwatch, Мека и Издржливи(Силиконски Црна)

AWADUO за Галакси Види 42mm Силикони Заштитни Случај, Smartwatch Случај за Samsung Галакси Види 42mm Smartwatch,

DEN 263.76
Износ

Заштитни случај е погоден за Samsung Галакси Види 42mm САМО.Samsung Галакси Види 42mm случај маска може да се заштити вашиот smartwatch од влијае на samrtwatch изглед.Samsung Галакси Види 42mm заштитни случај е направен од силикон.А тоа е повеќе издржливи, удобно, а помек.Персоналните дизајн го прави Samsung Галакси Види 42mm заштитна маска за да биде отстранета лесно.AWADUO За Галакси Види 42mm Силикони Заштитни Случај, Smartwatch Заштитни Случај Покритие За Галакси Види 42mm Smartwatch, Мека И Трајни Карактеристики : Галакси Види 42mm случај може да се заштити вашиот smartwatch од нула и да влијае на samrtwatch изглед.Оваа силикони случај е направен од високо-квалитет на силикон.А тоа е повеќе издржливи, удобно, а помек.Персоналните дизајн го прави Галакси Види 42mm случај маска за да биде отстранета лесно.Она што може да се добие кога цел од AWADUO? 1.Доживотна гаранција за сите производи 2.Нема дополнителни condtion да се добие замена производи(ако некој проблем со тоа) или целосна наплата 3.Брза испорака страна.

R

Им се допаѓа и на купувачите