.

.

LEHOO PC 38mm Покрие Компатибилен со Apple Види Случај Серија 7/SE/6/5/4/3/2/1 со Вграден-во Калено Стакло Екран Заштитник 38mm, Анти-Нула Браник за iWatch (38mm, Сина + Розово Злато Edge)

LEHOO PC 38mm Покрие Компатибилен со Apple Види Случај Серија 7/SE/6/5/4/3/2/1 со Вграден-во Калено Стакло

DEN 191.76
Износ

✅ Овој случај е дизајниран за Apple види посебно. 38mm случај само компатибилни со iwatch 38mm Серија 3, Серија 2 & Серија 1. Само Apple Види случај е примен, види и рака на сликата за фотографија само и не се вклучени во купување. ✅ Функции : Целосна отпорно на гребење заштитна маска и браник обезбедува сеопфатна заштита.Лесни екран заштитник одржува на осетливост на допир и функцијата на вашиот часовник.Можете да го полните вашиот паметен види со овој случај без демонтажа. ✅ Инсталација : скапоцени cutouts го прави лесен пристап до сите копчиња, сензори и сите iwatch карактеристики.Обезбедува сеопфатна заштита, без да влијаат сигнал прифаќање.На работ на браник се различни во боја за лесно препознавање на копчето позиција.Ве молиме да го усогласи страна на на види копчиња за да дупка позицијата на случајот прв, а потоа го стави остатокот дел од се види во случајот. ✅ Апликација : Постојат 12 комбинации на бои на овој стил случај, со 6 бои (црна, розова, бела, сина, зелена, црвена) спарени со два боја на рамки (сребрена работ и да се зголеми златен раб).Ако сакате повеќе младешки и убава член појавување, ние препорачуваме розова или бела случај.Ако сакате да ги смири и мистериозна чувство, црната боја е најдобар.Погоден за секоја прилика, без разлика дали тоа е одмор и забава прилики или работа и бизнис услови. ✅ 1 година по продажба на гаранција, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или производот проблеми.Hd скрин сејвер искуство, се чувствуваат не влијае на визија и на екранот на допир функција.Вкупно 6 бои : црна, сина, зелена, бела, розова,црвена, додаде со злато или сребро граница.Бојата фиксација технологија која е тестиран многу пати им овозможува на бојата на буквите во последните неколку месеци и месеци.

R

Им се допаѓа и на купувачите