.

.

iTouch Спорт 3 Здравје и Фитнес Smart Watch со 24/7 отчукувањата на Срцето, Pedometer, Температурата на Телото се Следи, 14+ Дена Батеријата, Сива Кавер - /Сребрена

iTouch Спорт 3 Здравје и Фитнес Smart Watch со 24/7 отчукувањата на Срцето, Pedometer, Температурата на Телото

DEN 1199.76
Износ

Песна отчукувањата на Срцето 24/7, Чекори, Растојание, и Калории изгори.Да добијат Известувања за текст, call (повик), календар и smartphone апликации директно од вашиот паметен часовник.Да најде нови начини да се задржи вашето тело се движи со 8 спортски режими, вклучувајќи ги и трчање, велосипедизам, пешачење, елипсовидна обука, кошарка, бејзбол, фудбал и фудбалот.Температурата на телото се следи ви овозможува да ги пратите на вашето тело темп.Следете ја својата секојдневна активност на штрек и да го видите вашиот трендови во i TOUCH Wearables стан.Воведување на нов класичен од суштинско значење smart watch.На i TOUCH Спорт 3 пара беспрекорно со Андроид и i OS паметните телефони.Изгледаат одлично, додека дробење секој дел од вашиот ден со овој елегантен, лесни и приспособливи smart watch.Одговара на вашето расположение и вашата облека со бендови кои се движат од црвена, розова, црна и зелена.

R

Им се допаѓа и на купувачите