.

.

EZPour 6 Шут Фармацевт и Носител, Квалитетен Материјал Партија Снимки Фармацевт & Превозникот Caddy, Истурете Снимки Како Про, Направи 6 Снимки во Еден Прелива, Коктел Фар?

EZPour 6 Шут Фармацевт и Носител, Квалитетен Материјал Партија Снимки Фармацевт & Превозникот Caddy, Истурете

DEN 431.76
Износ

EZPOUR ШУТ РАЗДАВАМ : EZPour може лесно да се пополни-up до 6 шут чаши во една прелива.Лесно и време saver.Истурете го во средината на послужавник за да бидете сигурни на дистрибуција е уште.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН ПАРТИЈА КОНЦЕПТ : се Прелива sots како про.Лесен начин за да ги импресионираат вашиот страна на присутните.СРЕЌЕН ЧАС : Импресионира вашата партија присутните со овој креативен концепт.Стави шут очила поставата до прелива линија, истурете ја вашата омилена возрасни пијалок, направено само служеше 6 снимки.Исто така, можете да носат снимки околу користење на EZPour.Тоа е навистина толку едноставна.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет АБС материјал.Истурете ја вашата омилена возрасни пијалок во средината на садот и ќе се пополни-up до 6 снимен очила.НАШАТА ГАРАНЦИЈА Нашата примарна цел е да бидете сигурни дека вие, нашите корисници, секогаш го имаат најдоброто искуство со нашиот производ.Ако поради некоја причина што се помалку од воодушевени за вашата нарачка, ние ќе се обидеме да работат со вас за решавање на вашите проблеми.Ако се уште не се 100% се задоволни, ние ќе рефундирање на вашите пари.А уредни и елегантен начин за да се добие партија започна.Едноставно ставете еден истрел стакло под секоја spout.Постојат шест spouts и ќе се прелива вашиот пијалок на избор директно во врвот на EZPour Шут Фармацевт.EZPour укина дека златна течност за да сите снимен очила под сите одеднаш.Сега имате 6 снимки подготвени да одите.EZPour исто така, може да се користи како носител.Вие едноставно можете да го подигнете го и донесе снимки на вашите пријатели.Поставете EZPour на ниво на површината.Мерач на износот на вашата прелива.Стоп кога тоа се исполнува вашите очила 3/4 од начините.Истура 6 Снимки одеднаш EZPour Шут Диспензерот : Пополнете-up до 6 shot чаша одеднаш.Се користи за различни видови на алкохол.EZPour е одлична за празничниот партии, куќа партија, голем додаток на вашиот почетен бар.Прикажи ги исклучите во вашиот следната партија, тоа ќе биде центар на внимание.А уредни и елегантен начин за да се добие партијата started Dispenser и Превозникот се Пополни, подигнете EZPour & носат снимки на вашите пријатели со стил.Приклучоци Кога ќе се има светлина партија.EZPour доаѓа со 6 приклучоци за да се блиску до зелје за да се избегне spillage кога ќе се фрлаат помалку од 6 снимки.Како Работи : .Едноставно ставете еден истрел стакло под секоја spout There се шест spouts и ќе се прелива вашиот пијалок на избор директно во врвот на EZPour Шут Фармацевт .EZPour укина дека златна течност за да сите снимен очила под сите одеднаш.Сега имате 6 снимки подготвени да одите.EZPour исто така, може да се користи како носител.Вие едноставно можете да го подигнете го и донесе снимки на вашите пријатели.Answer : ___________________________ NOTE : најдобар начин да се рамномерно се прелива сите 6 снимки е : да.Поставете EZPour на ниво на површината.Мерач на износот на вашата прелива.Стоп кога тоа се исполнува вашите очила 3/4 од начините.

R

Им се допаѓа и на купувачите