.

.

Крајната Фризби Shot Чаша Љубовник ми се Допаѓа Смешно Подарок Идеја За Хоби Addict Алкохол Љубител на Алкохол 1.5 oz Shotglass

Крајната Фризби Shot Чаша Љубовник ми се Допаѓа Смешно Подарок Идеја За Хоби Addict Алкохол Љубител на Алкохол

DEN 311.28
Износ

СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Висок квалитет на Шут Очила направи идеален подарок за секого.Одлично да се стави во кошница или сегашни кутија за секоја прилика, birthday (роденден), Божиќ, Мајката & Денот на Таткото, Валентин, или пензионирање.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Овој оригинален алкохол шут е поддржана од нашата целосна гаранција политика.Апсолутно љубов на својата цел или контактирајте не и ние ќе го направи тоа право.ПЕЧАТЕНИ & ИСПРАТЕНИ ОД САД : Сите наши стрип керамички стрелец очила се печатени, пакуваат и испраќаат од U. S. A. машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО и бојата е Бело надвор со црна внатре.ДИМЕНЗИИ : 2.4" x 2.4" x 2.0" (h x w x d) / 6.2" (circ.).ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Апсолутно љубов на својата цел или ќе го направи тоа право.Замислете насмевка на лицето на вашиот примачот добивањето на овие смешни снимен очила!Најдобрите подароци се лични и функционални, а тоа е зошто тоа е смешно стрелецот е фантастичен избор за алкохол љубовник како на пример вашата мајка, татко, тетка, чичко, баба, дедо, gf, bf, сопруга, сопруг, сестра, брат, мајка, татко, свој колега, наставник, или шеф.Нашиот тим на дизајнери создава иновативни дизајни се да се направи вас, вашето семејство и пријатели се смееш секој ден.Ние секогаш се ажурирање на нашите инвентар со сосема нов дизајни и само може да го задржи толку многу во парк.СО ГОРДОСТ ПЕЧАТЕНИ И ИСПРАТЕНИ ОД САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите