.

.

GYETAGCV Завртка 5-50 Компјутери М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 *L DIN 912 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Ален Штекер Капа на Главата Завртка Или Црна Одделение 12.9 Метрички Завртки Н

GYETAGCV Завртка 5-50 Компјутери М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 *L DIN 912 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Ален

DEN 602.40
Износ

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Постојат 50pcs хексадецимален штекер капа на главата гром.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик / 12.9 квалитетен челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(конец должина).Тема должина : 2mm-30мм.

R

Им се допаѓа и на купувачите