.

.

Coume 20 Пара Бела Спа Влечки Отвори Пети Расположливиот Влечки Хотел Гостин Влечки Не се Лизга Патување Чевлички Бели Корални Сомот Влечки за Хотел на Гостите Жени Ма

Coume 20 Пара Бела Спа Влечки Отвори Пети Расположливиот Влечки Хотел Гостин Влечки Не се Лизга Патување Чевлички

DEN 671.76
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Етилен Винил Ацетат единствена.Големина детали : овие бели спа влечки мерка прибл. 28 cm/ 11 инчи во должина и 11 cm/ 4.33 инчи во ширина, соодветна големина за повеќето луѓе, и гости можат да имаат удобно носење искуство.Материјал информации : овие удобно не се лизга гостин влечки сме направени од квалитетот руно крпа, мека и дише, и ќе не е лесно да се скрши, може да ви послужи за долго време.Богат во количина : ќе добиете 20 пара на отворен пети расположливиот влечки, доволно количество за вашата секојдневна употреба или хотел снабдување, тоа е потребно за патување или забавни гости.Не се лизга дизајн : единствена на расположливиот хотел пантофли е направен на ЕВА, дизајниран со анти пропадна шеми за зголемување на триење со подлогата, заштита и гости од одење безбедно, без да се падна.Применливи прилики : многу погодни за употреба во хотели, туристички, авиокомпанија, спа, дом, и санитарните, секој пар на расположливиот влечки е поединечно пакувани во пластична кеса, удобен за носење и употреба, чисти и санитарни.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Доволно количество : ќе добиете 20 пара на отворен пети расположливиот влечки, доволно количество за вашата секојдневна употреба или хотел снабдување, тоа е потребно за патување или забавни гости.Широк апликации : се Многу погодни за употреба во хотели, туристички, авиокомпанија, спа, дом, и санитарните, секој пар на расположливиот влечки е поединечно пакувани во пластична кеса, удобен за носење и употреба, чисти и санитарни.Карактеристики : Материјал : руно крпа, и ЕВА Боја : бела Големина : прибл. 28 cm/ 11 инчи во должина и 11 cm/ 4.33 инчен во ширина Пакетот вклучува : 20 Пара на расположливиот влечки Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

R

Им се допаѓа и на купувачите