.

.

sharllen Перница Влечки Жени Мажи Туш Влечки

sharllen Перница Влечки Жени Мажи Туш Влечки

DEN 191.76
Износ

Етилен Винил Ацетат единствена.Пета мерки околу 4 сантиметри. 【Супер Меки & Удобно】Перница Влечки малку вдлабнати за совршено да се заврши твоите нозе, пети да опашката е малку угоре свиткани од 15°, монтажа агол салда на притисок, ергономски дизајн. 【Дебели Единствена & Лесни】единствена на овие Масажа Влечки изграден со 1.6-инчи дебела единствена, повеќе од двојно дебели како обични пластични куќа влечки, направи да се чувствувате како да се повлекува на облак, кои ви даваат чувство на облак нозе, И Лесен материјал е поудобно од гумени влечки / сандали. 【Лизга-Отпор и Повеќе Безбедно】внатрешноста на Перница Влечки донесува дијамант во облик на покрена дизајн, и единствена усвојува бран форма покрена анти-пропадна дизајн.Одлични се лизга отпор, дефинитивно погоден за бања носи. 【Водоотпорен & Брзо Сушење】Водоотпорен & Перат, и овие бања влечки нема да бидете непријатно писклив по туш.Високо-квалитетни материјали се осигура дека чевли ќе не испуштаат мирис по долго носење да се задржи на нозе мирис далеку. 【Флексибилност и Носат-Отпор】перница чевли се направени од не-токсични и безопасен материјал, материјал може да биде укината и извртени по волја, и прототип може да се врати со ослободување,направи куќа влечки имаат флексибилност и отпорност на абење. 【Широко Повод】 Чиста боја, секојдневен стил е сосема погодна за отворен, затворен, достапни за Внатрешна спалната соба,Бања, Спа, Фитнес, базен, Плажа, Одмор, ученичките Домови, Базени, Јавни тушеви, Пареа соби, Кампови, било други неформални повод, оваа куќа влечки за жените и мажите може да биде одличен придружник.Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина, Ако вашите нозе се на масти или широк, препорачливо е да изберете големина поголема.Спецификации : .Применливи толпата тип : Жени/Мажи/Љубовници.Функција : се зголеми, вентилација, antiskid, отпорни на абење, шок апсорпција, antistatic.Боја : Жолта, Црна, Розова, Портокалова, Сина,Беж Бела,Темно Сива и Неонски Зелена.

R

Им се допаѓа и на купувачите