.

.

Спајс Рек Ѕид 6 Pack, Виси Леќата Организатор на Кујната Кабинет Шкафот Провизии Врата или Над Шпоретот

Спајс Рек Ѕид 6 Pack, Виси Леќата Организатор на Кујната Кабинет Шкафот Провизии Врата или Над Шпоретот

DEN 407.76
Износ

6 Тиер Еден Зачин Полици : Зачин полица сет се карактеризира со својата супериорна флексибилност; висат на зачини организатор заедно или поединечно и се разликуваат растојанието помеѓу зачин рек полиците како што е потребно.Да зачувате Простор и да Останете Организирани : Дали имате кабинетот, полн со зачини или купот на јар на кујната полица?Секој виси рек обезбедува простор за до 8 редовни големина 4oz зачин тегли; ги чува сите ваши тегли во едно место и лесно се најде.Мулти Функција : Во кујна, складирање вашата посакувана зачини, состојки, мали тегли, чај кеси, итн; Во бања, складирање тоалетот essentials,козметика и крпи; Во домот, складирање занает материјали, медицина шишиња и други gadgets; исто Така, може складирање многу повеќе предмети.Трајни и Стабилни : Изградена од страна на здрав челик со прав статички електрицитет спреј заврши; заштитни оградата на секое ниво ќе се обезбеди за да се задржи предмети од лизга или падне.Големина : Секој решетката е со големина 15.75" широк x 2.2" високи x 3" длабоко; Монтажа хардвер вклучени во кутија.

R

Им се допаѓа и на купувачите