.

.

Силиконски Восок Spatulas, Силикони Обновливи Отпорни на Топлина Шанса Апликатори за Дома Тело Салон(сив)

Силиконски Восок Spatulas, Силикони Обновливи Отпорни на Топлина Шанса Апликатори за Дома Тело Салон(сив)

DEN 1550.40
Износ

Силиконски Материјал И Отпорност на Топлина : Направен од висок квалитет со силиконска материјал, висока температура отпор, лесно и лесно за користење, лесен за чистење.Мулти Цел : се Користи за шанса, мешање на лицето маски, боја или во прав, примена на етерични масла, правење колачи и др.Тоа е многу погоден за beaty.Мека Стружење Главата И обновливи : Мека стружење главата, се безбедни за употреба, може да се користи за мешање во текот греење, отпорност на топлина.Не Држи И Обновливи : На силиконски материјал е не држи, можете да кора восок од оваа шпатула лесно, заштеда на време и енергија да се исчисти.Соодветна Големина : големината е соодветно, и долго се справи со е удобно да се одржи и контрола.Практично, може да се спречи вашите раце од добивање валкани кога шанса.Функција : 1. Соодветна Големина : големината е соодветно, и долго се справи со е удобно да се одржи и контрола.Практично, може да се спречи вашите раце од добивање валкани кога шанса.2. Не Држи И Обновливи : На силиконски материјал е не држи, можете да кора восок од оваа шпатула лесно, заштеда на време и енергија да се исчисти.3. Мека Стружење Главата И обновливи : Мека стружење главата, се безбедни за употреба, може да се користи за мешање во текот греење, топлината resistance4. Мулти Цел : се Користи за шанса, мешање на лицето маски, боја или во прав, примена на етерични масла, правење колачи и др.Тоа е многу погоден за beaty.5. Силиконски Материјал И Отпорност на Топлина : Направен од висок квалитет со силиконска материјал, висока температура отпор, лесно и лесно за користење, лесен за чистење.Спецификација : Предмет Тип : Силиконски Восок Spatula Material : Силикони + PP Пакет Листа : 1 x Восок Шпатула.

R

Им се допаѓа и на купувачите