.

.

Мелничката Битови, Ballnose Машина Топката Крај Милиони Сина Обложени Спирала Рутер Малку Мелење Машина 3.175x2x17mm за Гравирање Машина за Дрво Пластика

Мелничката Битови, Ballnose Машина Топката Крај Милиони Сина Обложени Спирала Рутер Малку Мелење Машина 3.175x2x17mm

DEN 2383.20
Износ

Производот се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење на дрвени предмети, иверица, акрилик, пластични влакна, смола, печатени плочки на табла и други материјали.Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Poosess 2‑сечилото сферични носот спирала вежба малку, на сферични носот се користи за резба криви површини.Лесно да се отстрани чипови.Идеален за 3 D резба.Нано сина слој го подобрува цврстина, со продолжување на работниот век.На вежба малку е повеќе издржливи и носат‑отпорни.Сечење на работ е на острината и површината нема burrs.Ултра‑фини тешко волфрам челик материјал обезбедува гравирање и мелење перформанси.Користење на волфрам челик материјал се со цврстина, отпорност на абење, јачина и жилавост.Спецификација : Предмет Тип : Ballnose Машина Материјал : Волфрам челик Боја : Сина обложени Вкупна Должина : Околу. 45mm / 1.8 во Справи со Дијаметар : Прибл. 3.175 mm / 0.1 во Сечилото Должина : Околу. 17mm / 0.7 во Вежба Дијаметар : Прибл. 2mm / 0.1 во Пакет Листа : 1 x Ballnose Машина.

R

Им се допаѓа и на купувачите