.

.

230ML Празни Спреј Шише Висок Притисок за Чистење Салон Берберот Фризерски Косата Фризура Refillable Шише Sprayer

230ML Празни Спреј Шише Висок Притисок за Чистење Салон Берберот Фризерски Косата Фризура Refillable Шише Sprayer

DEN 372.96
Износ

Уникатен дизајн на активирањето спреј глава, удобни за контрола.Добро запечатени млазницата спреј, лесно за ракување.Исто така може да се користи за наводнување на градините.Згусне дизајн не е лесно да се деформира.Погоден за семејството употреба и професионални коса салони.Карактеристики : Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и практични за долго време се користи.Парична казна и единствен спреј, многу лесно да се работи.Добро запечатени млазницата спреј, лесно за ракување.Погоден за семејството употреба и професионални коса салони.Уникатен дизајн на активирањето спреј глава, удобни за контрола.Згусне дизајн не е лесно да се деформира.Исто така може да се користи за наводнување на градините.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вода Спреј Bottle Color : Злато, Сребро(Изборен)Материјал : ПЕТ Капацитет : 230ml Package Листа : 1 x Вода Спреј Шише Пакет Including1 x Вода Спреј Шише.

R

Им се допаѓа и на купувачите