.

.

KLHB-YF Кат Scraper Алатка,4-Инчен Тешки Нерѓосувачки Челик Сечилото,9-Инчен Сина Пластична Рачка Кат Чистење Алатки со 10 Парчиња Замена Ножеви (Сива)

KLHB-YF Кат Scraper Алатка,4-Инчен Тешки Нерѓосувачки Челик Сечилото,9-Инчен Сина Пластична Рачка Кат Чистење

DEN 239.76
Износ

【Карактеристики】 : дизајнот е полесен и метал дел е направен од алуминиум. 【Високо Квалитетен Материјал】 : Ова сечилото scraper алатка е направен не се лизга пластична рачка и нерѓосувачки челик сечилото со цврста градба, добро квалитет за долготрајна апликација. 【Дизајн】 : Со нож мерење 4 инчи, на ѕидот scraper може да се примени за повеќето површини; И тоа можете да контактирате со поголема површина со долго и не се лизга пластична рачка.Демонтирање на сечилото е многу погодно.На завртката дупки се зголемена, и завртки не се лесно да се падне, и нерѓосувачки челик завртки се користи за да се спречи рѓа. 【Безбедно Заштита】 : На ножеви на лопата ножеви се јават поставена од безбедносни причини.Пред употреба, ножеви може да се прилагоди со острината свртена нанадвор.и вклучени сечилото guard за да го заштити ножеви кога не е во употреба, спречување на вас или на вашето дете од тоа да биде повреден кога не е во употреба, кои ви даваат побезбедно заштита. 【Економски & Трајни】 : Ножот scraper вклучува 10-пакет на замена ножеви, можете да го промените ножеви да се прошири scraper живот, кога тие се тапа.Доаѓа со џеб шпатула дека може да се случи со вас за лесно чистење. [Поле на примена] : Погоден за стружење позадина, decals, знаци, остаток лепило, изгубат боја, винил, лепак, cleanable плочки, подови, ѕидови, стакло итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите