.

.

FEICHAO Камера Проширување Заштита Кафез Капакот за Полнење Стабилизатор Заградата Компатибилен за FUJIFILM XT2/XT3 Фотографија Камера Додатоци

FEICHAO Камера Проширување Заштита Кафез Капакот за Полнење Стабилизатор Заградата Компатибилен за FUJIFILM

DEN 1508.40
Износ

Примена : Компатибилен за Fuji XT2/XT3 камера зајакот кафез за полнење.Постојат делови поврзани со рачка од страна на зајакот кафез, а се справи може да биде инсталиран од страна на кафез да се реализира рачни снимање.На дното плоча е предвидено со ограничување на плочата за да се спречи камера од лизгање надвор.Универзална 38mm стандард пан/навалите, која може да биде директно инсталирана на tripod на 38mm пан/за навалување на столбот.Производ големина : 152*58.5*108mm.

R

Им се допаѓа и на купувачите