.

.

YoYa Играчки Beadeez Еднорог Squishy Стрес Топки Играчка (3-Pack) за Девојките, Момчињата, или Возрасни - Шарени, Гел Вода Монистра Топки во Внатрешноста - Промовирање на Анксиоз

YoYa Играчки Beadeez Еднорог Squishy Стрес Топки Играчка (3-Pack) за Девојките, Момчињата, или Возрасни - Шарени,

DEN 527.76
Износ

Забава и Шарени Squishy Еднорог – Голема squishy играчки за деца и возрасни, овие гел-исполнет еднорог играчки функција златен рог со појавување на копита, долга опашка, и симпатична малку грива, сите да помогне да го намалите стресот додека се потпира на магија во нас!.Ублажување на Стресот и Враќање на Фокус – Понуда за само-регулирање на стимулација на овие шарени стрес-топки може да се повлече, се протегала и искршени да се промовира смирувачки фокус и релаксација, намалување на вознемиреноста и напнатоста, и поддршка на оние со АДХД или аутизам.Возбудливи Бои, Симпатична Животните Форми – Дизајниран да изгледа како малку дебеличка еднорог, овие еластичен коњи дојде во транспарентна бои што ви се види водата топки во внатрешноста, вклучувајќи сина еднорог, розев еднорог и различно обоени еднорог.Си играат со Нив и Каде било Далеку подобро од едноставна сензорни играчка за деца или стрес топка за возрасни овие симпатична, squishable еднорог играчки може да се чува на своето биро, во ранец, или дури и во автомобилот за да се обезбеди радосна забава, без разлика каде и да одите.Доверливи Ризик Купување – Секое дете-пријателски, не-токсични стрес топката е направен да издржи цедење, туркање, и се протега и доаѓа поддржан од 100% пари гаранција за враќање за да се обезбеди дека тие се совршен за вас или вашите деца.Поткрепен со нашата желба да им даде на деца и сите деца-на-срце неверојатна изведба искуство, Yo Ya Играчки во комбинација за забава и комфор во секоја играчка ние се развие.Ние се гордееме со создавање на сетилните играчки се дизајнирани со терапевтски ефекти на играчки кои се направени само за чиста забава и вештини за развој.Живеат животот малку полесно, со полно срце и висок духови.

R

Им се допаѓа и на купувачите