.

.

USB C до 3.5 мм Аудио Помошен Кабел 4ft, Morelecs USB C до 3.5 мм Машки Слушалки Стерео Аудио Кабелот Автомобил Помошен Кабел Компатибилен со Google Пиксели 4/4XL/3/3XL, Галакси Забелешк?

USB C до 3.5 мм Аудио Помошен Кабел 4ft, Morelecs USB C до 3.5 мм Машки Слушалки Стерео Аудио Кабелот Автомобил

DEN 167.76
Износ

Hi-Fi Квалитет на Звукот : изграден во најновиот моќен DAC-дигитален да аналоген конвертор обезбедување на стабилна и lossless звук пренос на аудио сигнал, да обезбеди беспрекорно музика пренос и јасно HIFI квалитет на звукот.Morelecs USB Тип c до помошен адаптер кабел поддржува до 32bit/384 Khz додека другите се на 24bit/96 Khz или 16bit/48 Khz, можете да добиете поголема верност звук од тоа.USB C до 3.5 мм Џек Кабел : USB Тип C до 3.5 мм Аудио Помошен Џек Кабел е специјално дизајниран за да се поврзете вашиот Тип C уреди слушалки, стерео систем во автомобилот, или домашна стерео, надворешен звучник, или било кој уред со стандарден 3.5 мм аудио џек или Помошен во пристаништето.Само Plug & Play-Нема потреба од било возачот или адаптер, уживаат во високиот квалитет на музика веднаш.Нов Изглед Дизајн : Овој usb c помошен кабелот опремени со полиран алуминиум легура школка и 24 K позлатени конектори, плус malleable TPE жица.Тоа се презентира луксузен и модерен изглед, кој, исто така, направи себе анти-водат и подолг животен век.Широко Компатибилност : USB C до Помошен Кабел е наменета за сите usb c уреди, овој usb c помошен мозок работи добро со Пиксели 4/4xl/3/3xl/2/2xl, 2018 i Pad про, Mote Z2, Oneplus 6 T, од Суштинско значење Ph-1, Huawei P20, Samsung S20+/S20/Забелешка 10/Забелешка 10+/S8/S9 и други повеќе Тип c уреди.Она што Ќе Добиете : нудиме оваа usb c до 3.5 мм кабел со 36-Месечен Гарантен и пријателски 24/7 услуги на клиентите.USB Тип C до 3.5 мм Аудио Помошен Џек Кабел е специјално дизајниран за да се поврзете вашиот Тип C уреди слушалки, стерео систем во автомобилот, или домашна стерео, надворешен звучник, или било кој уред со стандарден 3.5 мм аудио џек или Помошен во пристаништето.Само Plug & Play-Нема потреба од било возачот или адаптер, уживаат во високиот квалитет на музика веднаш.

R

Им се допаѓа и на купувачите