.

.

andobil Лаптоп Стојат, [Стабилен и Здрав] Ергономски Универзална Монтажни Компјутер Стојат Лаптоп Столб за Маса, Алуминиум MacBook Стојат Држачот за MacBook Air Про Acer HP Dell & Сит

andobil Лаптоп Стојат, [Стабилен и Здрав] Ергономски Универзална Монтажни Компјутер Стојат Лаптоп Столб за

DEN 959.76
Износ

【Стабилен и Здрав】две поддршка нозете на Andobil лаптоп стојат усвојување на единствен криви дизајн, вкупната сила се повеќе униформа, така што целата застане е многу стабилна, како планина, без било тресење.Можете да се фокусираат на својата работа без да се грижиш за стабилноста на вашиот лаптоп.Покрај тоа, нашите macbook застане е направен од дебела (5mm) висока јачина алуминиум материјал, е можност за поддршка лаптоп тежина до 33 lbs (15kg),и тоа не е лесно да се деформира и е многу силен и издржлив. 【Ергономски лаптоп Столб】Лаптоп стојат работи како столб за да го подигнете вашиот лаптоп со 6 инчен да совршен око ниво и ве спречува да hunching над вашиот екран, кој ќе помогне за намалување на вратот и грбот, намалување на замор на очите.Се направи полесно за вас да го користите вашиот лаптоп за работа и забава.❗Answer : ___________________________ Note : Ние ви препорачуваме да користите надворешна тастатура и глушец, тоа ќе го направи тоа повеќе опуштено да работат. 【Се задржи Лаптоп Кул】лаптоп стојат на биро усвојува отворен назад дизајн, има повеќе простор за топлина да прахосвам, и тоа може да се обезбеди најдобрите вентилација и струење, ладење вашиот лаптоп или гејмерски лаптоп и спречување тоа од прегревање.Покрај тоа, алуминиум материјал на лаптоп стој, исто така, помага да се апсорбира и дифузни топлина. 【Голема лап-топ компјутери Пријателски】Andobil лаптоп стојат донесува единствени две нивоа прилагодливи ширина дизајн кој нуди поголема компатибилност од своите врсници и можат подобро да се прилагодат на големите големина лап-топ компјутери.Компатибилен со сите 10-17 инчни лаптопи, како што се Mac Book 12/13 инчи Mac Book Air 11/13 инчи Macbook Pro 13/14/15/16 инчи, Microsoft Surface, Acer, HP, ASUS, Dell, Chromebook и сите други 10-17 инчи лаптоп КОМПЈУТЕР компјутер. 【Направи Вашиот Десктоп Повеќе Уредната】Постои одреден простор се задржани под лаптоп, кој можете да го користите за да ги организирате вашите канцелариски материјали, како што е тастатура и глушец.Направи вашиот десктоп повеќе среди и ќе ви донесе добро расположение за целиот ден.Интимни пенкало слот дизајн - Andobil лаптоп стојат резервираше два пенкало слотови за вас да се стави пенкала и i Pencil, вие не мора да се погледне за вашиот пенкало насекаде кога ви треба!.

R

Им се допаѓа и на купувачите