.

.

Kiminors Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Стојат,Универзален Телефон На Држачот За Монтирање На Ултра-Тенок Круг Телефон Тока Прст Прстен Носителот 360 Ротација Теле?

Kiminors Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Стојат,Универзален Телефон На Држачот За Монтирање На Ултра-Тенок

DEN 1036.80
Износ

1. Преносни Кога ќе се стави на вашиот телефон и на десктоп, тоа може да се заштити камерата на телефонот од гребнатини. 3. Лесен За Инсталација : Чисти нечистотија и прашина од паметен телефон / таблет; отстранете ја заштитната фолија од рингот и минатото до тоа да паметен телефон / таблет; притиснете нежно со рака да esure stickness. 4. Широк Компатибилност : Компатибилен со повеќето паметни телефони и таблет. 5. Практична настава : нема магнет во овој држач, но тоа може да работи и со магнетни автомобил држачот.

R

Им се допаѓа и на купувачите