.

.

JIELIELE Прилагодливи Лаптоп Стојат на Биро, Ергономски Преносни Висина Прилагодливи Компјутер Стојат Компатибилен со MacBook Pro Воздухот Сите Лаптопи 17 Инчи Сребро.

JIELIELE Прилагодливи Лаптоп Стојат на Биро, Ергономски Преносни Висина Прилагодливи Компјутер Стојат Компатибилен

DEN 623.76
Износ

【Компатибилност】 Нашите прилагодливи лаптоп стојат одговара на сите таблети и лаптопи модели, компатибилен за Macbook, Површина, Lenovo, Dell, HP лап-топ компјутери,и др., до 17 инчи. 【Прилагодливи Лаптоп Стојат】Шупливи дисипација на топлина дизајн ја зголемува циркулацијата на воздух и го забрзува топлина дисипација. 【Посилни Товарот】 На компјутер Застане е направен од дебела сите-алуминиумска легура.Метална база + ротирачки вратило, фирма без тресење.Силиконски дрво заштита, повеќето нежен начин да се заштити вашата љубов машина. 【Зголемување на Удобноста】 висината на лаптоп столб стојат може да достигне 270mm, достигнувајќи ниво на око ниво, и вратот повеќе не е тесна, заштита на вашата цервикален ' рбет.Точниот игра/канцеларија поза е тајната за трајни здравствени!. 【Меморија и Консолидација】Тастатура и глушец можат да бидат сместени на дното на носителот.Направи десктоп уреден и чисти.

R

Им се допаѓа и на купувачите