.

.

Горди Поддржувач Лекување на Сите видови на Рак Панделки Свеста PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Горди Поддржувач Лекување на Сите видови на Рак Панделки Свеста PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони

DEN 359.76
Износ

Искажете ја вашата поддршка во борбата против ракот со овој Горд Поддржувач Лекување на Сите видови на Рак Панделки Свест.Ние сите се допрени од рак на некој начин дали како преживеани, партнери, пријатели, родители или работници во медицински поле.Совршен Подарок Кој панделки бои за градите, белите дробови, панкреасните, дебелото црево и колоректален, на простата, на детството и педијатрија, јајниците и грлото, тироидната жлезда, uterine и ендометријален, езофагијален, и мозочните тумори.Со лаванда круг.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

R

Им се допаѓа и на купувачите