.

.

Значката и бесконечност симбол на бескрајна љубов PopSockets Зафат и се Залагаме за Телефони и Таблети

Значката и бесконечност симбол на бескрајна љубов PopSockets Зафат и се Залагаме за Телефони и Таблети

DEN 215.76
Износ

Значката и бесконечност симбол на бескрајна љубов телефон зафат и на телефонот стои.Расклопна контрола обезбедува безбедна задржете за полесно texting, повикувајќи, фотографии, и selfies.Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.

R

Им се допаѓа и на купувачите