.

.

Winwinfly Универзална Количка За Телефонот Стојат Таблет Прилагодлив Држач Пластични Заградата Десктоп Acceories,Розова

Winwinfly Универзална Количка За Телефонот Стојат Таблет Прилагодлив Држач Пластични Заградата Десктоп Acceories,Розова

DEN 41.76
Износ

Мала тежина, одличен мобилен телефон носителот да го користите дома или канцеларија.Добро решение за случаи кога треба hands-free лесно гледање, одлична идеален подарок за пријатели.Димензии : Должина и ширина 14*10.5 см, грешка 1cm.Материјал : пластика.Пакет : 1 Buc.

R

Им се допаѓа и на купувачите