.

.

KTGUMKS Чи Коса Straightener, Професионални 9mm Виткање Железо Коса Curler Круша Цвет Стапче Ролери Поколеба LCD Дисплеј Убавина Стил Алатки

KTGUMKS Чи Коса Straightener, Професионални 9mm Виткање Железо Коса Curler Круша Цвет Стапче Ролери Поколеба

DEN 1479.12
Износ

▲Нашите права коса straightener е врвни styler дека може состојба и ублажување на косата со секој поминат.На styler држи вашата косата мека и убава, и дава на вашата шминка нов изглед за неколку дена. ▲На 9mm виткање железо е дизајниран со керамички слој барел, што може да ја намали штетата кога цедење, се создаде кадрици, намалување на frizz, и да се направи фризури трајни и природни. ▲Температурата опсег е 120℃-200℃, погоден за фино коса, нормална коса или густа коса.Го изберат правото температура според вашиот сопствен губење на квалитетот. ▲Мали барел виткање железо има брз греење брзина, и анти-scald изолациони железо совет го прави виткање полесно и поудобно. ▲На 360° ротирачки јаже е доволно долго (2.5 метри) за да се создаде поголема флексибилност на виткање на косата. 60 минути автоматско исклучување штити повеќе. 2m 360-степен вртливата cord Can се користи на двете суви и влажни hair Temperature : 80-230 C°коефициент на Топлинска спроводливост материјал : Турмалин ceramic Packaging информации : 1 x коса curler.

R

Им се допаѓа и на купувачите