.

.

AMASISS Професионални Коса Straightener Сите во Еден и Мали Стапче Виткање Железо

AMASISS Професионални Коса Straightener Сите во Еден и Мали Стапче Виткање Железо

DEN 1367.52
Износ

2 во 1 рамни железо ви овозможува промена на фризури во лесен начин.Виткање стапче за на плажа бранови, ретро 80-ТИТЕ кадрици, додадете волумен.Прилагодлива Температура амбиент за сите типови коса, како што се дебели, тенки, кршливи, обоени.Керамички плочи и напредни топлина технологија за црна коса загрева во секунди и дистрибуира топлинска рамномерно.Подароци за жените-Неверојатен подарок избор за Божиќ, денот на благодарноста, роденден, било посебен ден. (Подароци за жените) Керамички Рамен Пегла за коса зацврстување и виткање, 10мм виткање стапче за долго кратко било кој тип на коса.

R

Им се допаѓа и на купувачите