.

.

Fstrend Булчински Свадба Коса Чешел Сребро Цвет Кристал Светкавиот Кристал Невестата Лист Страна Чешли Бисер Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (Злато)

Fstrend Булчински Свадба Коса Чешел Сребро Цвет Кристал Светкавиот Кристал Невестата Лист Страна Чешли Бисер

DEN 447.84
Износ

★Свадба коса чешел изработен од легура жица, бисер и кристал. ★Должина и Ширина : чешел : 4*3 Инчи,игли : 1.5*4 Инчи Боја : Сребрена/Gold/Розово Злато. ★100% рачно изработени косата со чешел за свадба партија, матурска и други специјални прилики. ★Свадба коса чешел може да биде лесно да се обликувани за да во било која фризура,Стил оваа чешел на страна или како задниот дел за да се заврши вашата свадба ден изглед. ★Внимание : Големина може да се 2cm / 1 инчен неточноста поради рака мерење ; Боја може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за вашето разбирање!. ♬Драги пријатели,добредојдовте во мојата продавница.Достапни Бои : Сребрена/Gold/Роуз Gold Material : бисер,цвет,кристално јасна и rhinestones.Оваа прекрасна коса додаток карактеристики фино детални rhinestones.Едноставен и ретро дизајн.Ова се неверојатни.Кога ќе го носат,може да се доби многу комплименти.Совршен за свадба.Вашиот нов headpieces ќе пристигнат безбедно да се заврши со една симпатична Fstrend торба.Прекрасен подарок за вас и вашите најблиски.Повод : Wedding Party&Prom Christmas Graduation Anniversaryengagement♬Дали сте во потрага за други специфични стил на коса, игли?Дозволете ми дизајн нешто уникатно за вашиот посебен ден.Само испрати ми е-пошта со вашите барања. Ви благодариме за вашата посета Fstrend Продавница.

R

Им се допаѓа и на купувачите