.

.

98.5 ft Божиќ Светла Украси Отворено, 1216 LED 8 Режими Завеса Самовила Светла со 228 Капки,Приклучок во Водоотпорен Тајмер Мемориска Функција за Празник Божиќ Свадба Парти

98.5 ft Божиќ Светла Украси Отворено, 1216 LED 8 Режими Завеса Самовила Светла со 228 Капки,Приклучок во Водоотпорен

DEN 1895.76
Износ

ЕКСТРА ДОЛГ БОЖИЌ ОТВОРЕНО СВЕТЛА - Вкупна Должина : 98.5 ft/30m, Еден пакет е доволно долго за да ги красат секој агол од вашиот дом, како што се покривот,свадба, двор, градина, елка, тераса, скалило banister, итн.Нема потреба да се прошири!.УЛ НАВЕДЕНИ & 29 V НИЗОК НАПОН ЗАШТИТА - Овие Божиќ string светла имаат безбеден 29 V низок напон УЛ потврдија приклучокот, а остане кул да се допре дури и по долго време на употреба.Покрај тоа, еко-пријателски јасно жица ефикасно да го спречува нашиот string светла од прегревање.Безбедна за семејство со деца или домашни миленици!. 8 НАЧИНИ& МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА МРАЗ LIGHTS - ①Including комбинација, во бранови,slo-glo,си поигруваше/исчезнат, бавно исчезнат,трепкане/flash,секвенцијален, во бран режими. ②Timer : 6 часа и 18 часа off. ③ Меморија : Не треба да ги ресетирате последен пат амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите