.

.

Harlotte Помине Кристал Злато Сребро Мешани Шарени Кристал Помине Studs Помине Монистра 3D Нокти-Стил:Боја Бисер 41

Harlotte Помине Кристал Злато Сребро Мешани Шарени Кристал Помине Studs Помине Монистра 3D Нокти-Стил:Боја

DEN 885.60
Износ

1.Нов и висок квалитет. 2. Чистење на површината на ноктите, четка база полирач, ставете го на ноктите и печат со јасна врвот грб. 3. Тие се лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, и може да ги красат вашиот мобилен телефон, книга, играчот случај, картичка и така натаму. 4. Тие може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно. 5. Совршен избор за вашата девојка или сопруга.Ноктите Кристал Злато Сребро Мешани Шарени Кристал Помине Studs Помине Монистра 3 D Помине Уметност Декорации на Ноктите Додатоци Функција : 100% сосема нов и висок квалитет 1.Нов и висок квалитет 2. Чистење на површината на ноктите, четка база полирач, ставете го на ноктите и печат со јасна врвот палто 3. Тие се лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, и може да ги красат вашиот мобилен телефон, книга, играчот случај, картичка и така натаму 4. Тие може да се користи многу пати, ако тие се користат и се отстранува правилно 5. Совршен избор за вашата девојка или сопруга 6. Секоја боја доаѓаат со велосипед кутија, лесен за носење и чување на Боја : види на сликата Материјал Помине Кристал Големина на стан : види на сликата Количина : 1pc Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x pc.

R

Им се допаѓа и на купувачите