.

.

Hemobllo 2 парчиња Силиконски Молив Кожата Ракав Екран на Допир за да го Заклучите Силиконска Маска Компатибилен за Apple Молив 1 Генерација Пенкало Капак (Црна+Црвено)

Hemobllo 2 парчиња Силиконски Молив Кожата Ракав Екран на Допир за да го Заклучите Силиконска Маска Компатибилен

DEN 608.40
Износ

боја : Црна+Црвено.Одличен подарок за пријателите, семејството, колеги и повеќе.Силиконски материјал е мек, удобно да се одржи.Компактна големина лесно да се носат.Деликатни изглед со светла боја, да се осигура нејзината популарност.Специјално компатибилен за Apple молив 1 генерација.Направен од силикон материјал кој е издржлив за долгорочна употреба.Боја : Црна+Црвено.

R

Им се допаѓа и на купувачите