.

.

Tsurumi HSZ3.75S; Float Управувана полу-Вител Подводните Ѓубре Пумпа w/Agitator, 1hp, 115V, 3 Празнење

Tsurumi HSZ3.75S; Float Управувана полу-Вител Подводните Ѓубре Пумпа w/Agitator, 1hp, 115V, 3 Празнење

DEN 1896.00
Износ

3-Инчен празнење. 1.00 коњ моќ. 115/230 напон. 9.6/4.6 засилувачи. 32-Метарски кабел должина.На Tsurumi HSZ3.75 S-61 е полу-вител подводните ѓубре пумпа со agitator.Тоа има уретан полу Вител impeller за максимална трајност и пумпа перформанси.Тоа е прикачен Плови се префрлите на автоматско работење.На опционални додатоци се : вертикално испуштање спојка. 1 HP Песок и Материи за Ракување Пумпа. 3 инчен испуштање води до помалку триење на косата се должи на испуштање понесе. 1 HP моторни дава повеќе моќ за повеќе вертикална лифт.

R

Им се допаѓа и на купувачите