.

.

HORTIPOTS Билка Сушење Рек 3 ft Виси Сува Нето 36 Инчи за Лекување Hydroponic Билка Зеленчук Овошје Цветни Пупки

HORTIPOTS Билка Сушење Рек 3 ft Виси Сува Нето 36 Инчи за Лекување Hydroponic Билка Зеленчук Овошје Цветни

DEN 622.80
Износ

3 FT ШИРОК (ДИЈАМЕТАР), а НЕ 2 FT или 2.5 ФТ, РАСТЕ СОБА БИЛКА СУШЕЊЕ РЕК : МИЕ и BPA-FREE виси сува пребивање за сушење на лековити билки, овошје, цвеќиња, зеленчук, пупки, тенџере, семиња.., особено кога се користи со пропустливи фанови и фен шатори.ПОСТАПУВА НОСИ ТОРБА ВКЛУЧЕНИ : кога не ја користите оваа РАСКЛОПНА тенџере сушење багажник, само колапс, чувајте ги во постапува торбичката, поштенски и висат насекаде каде што сака.направени од издржлив ДИШЕ STERILITE MESH МРЕЖАТА.Нема потреба да се грижите за скапува, калапи, mildews, или габа.Топлес полици овозможува лесен пристап до вашиот жетвата, но страничните ѕидови на секој слој се осигура не намалувањето или губењето на било која од вашите принос.Овој круг 36 инчи Bud Сушење Рек уникатна карактеристика е 6-обложени ТЕШКИ жица-врамени и специјални дијаметар на 3 фт, НЕ 2.5 ft сушење решетката или 2 ft сува нето економски да одговараат на Horti Pots 40x40x79 инчен или 48x48x79 инчен фен расте шатор.ВОЗДУХ за СУШЕЊЕ на ПЕЧУРКИ користи оваа Виси Нето Систем со виткање техника.Извртување жица рамка нема да ги оштети жица или солза на пребивање ткаенина.Некои лековити Билки и Растенија Овошје/ Цвеќиња се сушат по жетвата да најдобри да ги сочуваат нивните вкусови и ароми.Сушење Полици се корисна опрема што може да бидат обесени право во растат шатор по жетвата.Horti Pots Виси Сува Мрежи Серија се посилни од челик жица-врамени и зелена мрежа пребивање укината во мал постапува торба.Секоја полица сушење решетката е 3 метри широк (круг) 2 полици (слоеви) пораби заедно и секој 2 слоеви со клипови.Се држат заедно клипови за брзо додавање или отстранување на секои 2 полици.Вкупно се 6 полици и вкупно висока е околу (65 инчи) 165cm високо што одговара расте шатор 48x48x79" инчен или 4x4 расте шатор.

R

Им се допаѓа и на купувачите