.

.

JDM ASTAR Светла Бела PX Chipets H10 9145 9140 LED Магла Светилки

JDM ASTAR Светла Бела PX Chipets H10 9145 9140 LED Магла Светилки

DEN 647.76
Износ

(Сет од 2 Светилки) Секоја сијалица има 27 парче висока моќност PX LED чипови.Купи со доверба, Ние нудиме "ЕДНА ГОДИНА" гаранција за ставка(и) потврди дека да се биде производител на дефект.Боја : 6000 K Белата.Напон : 12 V да 24 V.се вклопува : 9040, 9140, 9145, 9050, 9155, H10. Тоа е совршен за клиентите кои се во потрага за светла излез.Светилки опремени со постојано-тековната возење IC и Алуминиум Коло.Брзо топлотна дифузија ,отпорни на топлина, без дигитален и VHF радио сигнал пречки.

R

Им се допаѓа и на купувачите