.

.

Светлата Поклопец на Леќите Јасно Автомобил Домување Светлата Леќа Главата Светлина Lense Школка Покрие Светилка Собранието Одговара за Фолксваген Голф Mk5 2005-2009 Авт?

Светлата Поклопец на Леќите Јасно Автомобил Домување Светлата Леќа Главата Светлина Lense Школка Покрие Светилка

DEN 6000.00
Износ

★Лесна инсталација, Директна замена, совршен за чистење, да се ревитализираат изглед. ★Висока-квалитет, чувствувате издржливост. ★Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна. ★Со заштитен УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува. ★Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.Спецификација : Материјал : ABS plastic Color : transparent Position : лево/десно/right+left Lens : transparentfeature : изработен од ABS пластика, со висок квалитет, одлична издржливост.На светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил фарови чиста и безбедна.Идеална замена за напукнато или испукани капаци.Транспарентна поклопец на леќите изгледа домот и изгледа многу кул.пакување листа : 2 * Светлата леќа cover Give вашето возило чист и уреден изглед!Совршен за оние кои се избледени или yellowed леќи!Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.

R

Им се допаѓа и на купувачите