.

.

VGOWNRE TN-N T Орев M3 M4 M5 M6 М8 Чекан Главата Зацврсти Слот Орев Конектор Никел Позлатен за 20 30 40 45 ЕУ Алуминиумски Истиснување Профил Лежеше-T (Боја : 10 КОМПЈУТЕРИ, Големина :

VGOWNRE TN-N T Орев M3 M4 M5 M6 М8 Чекан Главата Зацврсти Слот Орев Конектор Никел Позлатен за 20 30 40 45

DEN 439.92
Износ

Пакет се Вклучени : 10/20/50/100 PCS Т Ореви.Висок квалитет : Направен од 4.8 класа јаглероден челик, површината е Никел-обложено за добра рѓа отпор и подобри перформанси, ако не го користите за долго време, ве молиме да ги избрише малку масло на површината.Широк апликации : 2020 3030 4040 серија алуминиумски профил Т-ореви широко се користат за градење на индустриски алуминиумска рамка структури, 3 D принтери, CNC рутери, ЦПУ ласерски секачи, роботика проекти.Тема големини : M3 M4 M5 M6 М8 се користи за вметнување во алуминиумски профил и се поврзани заедно со Т завртка или другите.Употреба : Т-орев може безбедно поправи други поврзување делови на профилот на каналите.Во текот на собранието, тоа може да биде автоматски поставен и автоматски се заклучува.Опис на производот : Складирање : Овие Т-Плодови се чуваат во проѕирна пластична кутија, погодно за вашиот складирање и употреба.Спецификација : Предмет : Т nut Size : M3 M4 M5 M6 M8 Material : јаглероден челик 4.8 Површински третман : никел-позлатен.

R

Им се допаѓа и на купувачите