.

.

SDFDSSR Сите Бакар Спалната соба Ноќни Ламби Црна Заврши Метал Десктоп Светилка Нордиските Креативни Око за Заштита Led Табела Светилка Едноставен и Модерен Студија Со

SDFDSSR Сите Бакар Спалната соба Ноќни Ламби Црна Заврши Метал Десктоп Светилка Нордиските Креативни Око за

DEN 1500.00
Износ

На абажур може да се прилагоди, и осветлување агол може да се промени во ке за да се задоволат различните живот потреби.Дебела бакар абажур, силни метални текстура, нежна текстура, мазна рака чувство, цврсти и издржливи.Сите бакар шасија, рачно цртање, го зема во предвид стабилност и модата, exuding топла и влажна текстура на метал.Стандардно копче прекинувач, еден и еден исклучување, лесен и брз, енергија-заштеда на енергија и енергија-штедење.Со користење на стандардни E27/E26 светилка држачи, тоа може да го користите различни E27 извори на светлина, лесно да се замени и лесен за одржување. 【Информации за производот】Производ големина : 41*35cm/16.2*13.8 инчи. (Ве молиме погледнете на големината на табелата).Големина на конверзија : 1 cm = 0.39 инчи.Материјал : бакар.Боја : црна + злато. (како што е прикажано на сликата).Процес : electroplating, полирање, спојување.Извор на светлина : E27/E26. (без сијалица).Сијалица видови : LED светилки, блескаво светилки, заштеда на енергија светилки, итн.Тип на прекинувач : push копчето switch.Моќност : 0~60 W (inclusive).Напон : 110 V~240 V (inclusive).Дадената област : 8-15 квадратни метри.Применливи места : дневна соба, студија соба, спална соба или други простории.Сертификација : ЕУ, Ro HS, FCC, ETL ОКОЛИЈА, CCC, УЛ и други сертификати.Пакување листа : 1* табела светилка.

R

Им се допаѓа и на купувачите