.

.

Господар Масажа Универзална потпирачи за глава се Соочуваат со Перница/Лице Перница за Масажа, Пинг-Виолетова

Господар Масажа Универзална потпирачи за глава се Соочуваат со Перница/Лице Перница за Масажа, Пинг-Виолетова

DEN 606.48
Износ

3.5 инчен Ултра-меки пластични полиуретан пена прави мемориска пена ефект.Потешко пена во долниот слој обезбедува конзистентност, квалитет и удобност.Лесен-за-чистење свилен мека животната средина кожата на допир стп тепих во пурпурна, вода, масло, и отпорни на абразија.Голем отвор обезбедува клиенти очи никогаш нема да се чувствуваат притисок, криви аголна површина ги исполнува секој поединец лицето форма.Достапни во различни бои опции, совршен додаток за било која масажа табела.Иновативни Нови стандарди лице перница обезбедува повеќето факт и сон-како перница, додека драматично намалување на лицето притисок.Лицето перница е изработен од мека на екстремни пластични полиуретан пена која ги прави мемориска пена ефект.Поголем отвор обезбедува на клиентот очи никогаш нема да се чувствуваат притисок.Криви форма рапави површини може да се прилагоди за да одговара на речиси секој клиент е лицето.За да се обезбеди трајност во кој Лесен-за-чистење свилен мека животната средина кожата на допир СТП тапацир што е масло, вода, а отпорни на абразија достапни во различни бои.Ова лице перница е совршен додаток за сите професионалци.

R

Им се допаѓа и на купувачите