.

.

GraduationMall Tassel со 2018 Година Шарм

GraduationMall Tassel со 2018 Година Шарм

DEN 217.20
Износ

Висок Квалитет Rayon Чест Tassel-Единствена Боја.Злато Позлатен Бакар Затворач.Слободно Движење Година Шарм на Злато Цинк.Засилен Tassel Јазол, 9" Долго Tassel со Висат Јамка.Нежно Совет : Graduation Mall во прилог на Регистрирани Компанија Националните Капа Gown, ние сме Индустриски и Трговски Продавачот и не се Овластени некој да ги Продаваме нашите Производи.Оваа tassel е направен од висок квалитет на Rayon со најдобрите изработка.Таа има фирма tassel јазол и слободно се движат година шарм.Тоа е совршено со вашето дипломирање капа и ќе бидат горди за да ја имаат оваа tassel на врвот на дипломирањето капа.Оваа двојна боја tassel ќе се направи голема сувенири да се задржи со по дипломирањето бидејќи ова важи за многу степени.Ние ви нудиме со најмногу прифатлива цена и ќе заштедите повеќе пари, повеќе нарачки.Националната Капа Gown е професионални и искусни Дипломирањето Gown производителот и Црквата Облека Снабдувач.Ние дизајн, производство и продажба на различни дипломирањето наметки и хорот облека во светот.Над 10 години напорна работа, имаме е светски лидер на дипломирањето gown производителот во Кина.Компанијата главни производи вклучуваат дипломирањето капи и наметки, академски церемонијална облека, хорот облека, свештенството облека, судија облека и други завршувањето додатоци.Како искусен Кина дипломирањето gown производителот , директно купување од нас значи гарантиран квалитет и високото ефикасна услуга.Ве молиме имајте во предвид : 1> Graduation Mall е регистрирана трговска марка, САМО Овластени продавачот на Националните Капа Gown може да се продаде под Graduation Mall огласи.2> Националните Капа Gown е професионален за сите видови на дипломирањето производи, ние секогаш се обезбеди најновиот високо-квалитетни Производи во нашата продавница.3> Националните Капа Gown е посветена на обезбедување на секој клиент најдобри услуги на клиентите.ако било прашање ,Pls не двоумете се да контактирате со нас.

R

Им се допаѓа и на купувачите