.

.

JRCMAX Тастатура Заштитник, Премија Ултра Тенок Јасно Тастатура Покрива Кожата за 2020+ MacBook Air 13-Инчен 13 со Магијата на Тастатурата (Број на Модел: A2179/A2337), НАС Верзија

JRCMAX Тастатура Заштитник, Премија Ултра Тенок Јасно Тастатура Покрива Кожата за 2020+ MacBook Air 13-Инчен

DEN 215.76
Износ

[КОРИСТИ ЗА] Премиум Тастатура Покритие одговара за Mac Book Air 13 инчен 2020+(Модел : A2179/A2337), НАС Верзија. [ПРЕДНОСТ] Оваа тастатура поклопецот е повеќе рафинирано.Водечка индустрија на 0.12 mm дебелина за да се минимизира пишување пречки.Ултра тенок тенка маска за да едвај го забележи тоа.Лесно да се примени и да ги отстрани за чистење, флексибилни и обновливи отстранлив.Не се загрижени за оштетување на прашина, spills, масло и други загадувачи на вашата тастатура повеќе.Тоа се обезбеди совршено заштита за тастатура и го чува секогаш нови. [ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ] Премиум инженеринг одделение TPU материјал.Високо ниво на транспарентност да се зачува елеганцијата на вашиот marbook.Им овозможува на тастатурата светлото да блесне преку.Тоа ја намалува бучавата за да се избегне потенцијално непријатно ако сте на пишување во тивко место. [ЗАБЕЛЕШКА] Ние сме посветени да дизајн и производителот лаптоп додатоци од 2009 година. Посветен на обезбедување на најновите производи и најдобри услуги за секој клиенти. ♣ фабрика директни снабдување со добра цена ♣. [ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА] Лесен-за-се постигне пријателски услуги на клиентите.Ако ви треба било каква помош, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници слободно.Mac Book Air 13 инчен 2018+ (Модели : A1932).Mac Book стариот Воздух 13 инчен пред 2017 (Модели : A1466/A1369).Mac Book Pro 16 инчен 2019+ (Модел : A2141).Mac Book Pro 13 инчен 2020+ (Модели : A2251/A2289).Mac Book Pro 13 инчен без допир бар (Модели : A1708).Mac Book Pro 13 инчен со допир бар (Модели : A2159/A1706/A1989).Mac Book Pro 15 инчен со допир бар (Модели : A1707/A1990).Mac Book стариот Про 13/15/17 со или без Retina Екран.12 инчен Mac Book (Модел : A1534).Mac Book со Сребро Тастатура.Mac Book Air 11 инчи.Mac Book 2015 Магијата На Тастатурата.Европската Изглед На Тастатура Mac Book.Се применуваат дарежлив износ на сад детергент за перење на сунѓер или тастатура маска, нежно чистење на тастатурата заштитник и назад со сунѓер, исплакнете меурчиња темелно со вода а потоа исушете тастатура со заштитник ткиво хартија.За време на миењето, не брчки или пати тоа.Чистење на тастатурата област и на екранот пред користење на тастатура заштитник.Користете вклучени отстранлив лепило да задржете заштитник каде кревање може да се случи.Клиентот може да ги користи лепило слободно на било кое копче или не го користат.Ако го користите, ви препорачуваме употреба на една или две на ESC/КРАЈ копчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите