.

.

warmiplanet Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач, 44 Инчен, Брусен Никел Мотор (4-Ножеви)

warmiplanet Тавански Вентилатор со Светла Далечински Управувач, 44 Инчен, Брусен Никел Мотор (4-Ножеви)

DEN 3599.76
Износ

✅[Корисна Далечински] : осветлување & таванот фанови со Далечинското има за контрола на брзината и времето функција.Пак се врати на светлина повеќе од 7 секунди по исклучување на светлина, температура на бојата ќе биде ист како минатиот пат. ✅[LED Светло] : LED таванот фан натпревар со 24-вати LED светло.Притискање на ON/OFF копчето на далечинскиот управувач постојано да ја смените бојата на температура од кул бело (6000 K) да се топло бела (3000 K) на природна светлина (4000 K). ✅[Реверзибилна Моторни] : Страна лизгање на копчето на моторот може да се направи downdrafts во лето и да се направи updrafts во зима.Шум на вентилаторот е помалку од 50 db. ✅[Димензии] : Таванот фанови затворен со светлината е 44 x 44 x 15 Инчи.Тавански вентилатор со далечинското има двојно-соочуваат бела/сребрена ножеви. ✅[Производ Гаранција] : warmiplanet тавански вентилатор помина строга квалитетот на производот сертификација.Ако наидат на проблеми,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволително решение.

R

Им се допаѓа и на купувачите