.

.

LZQBD Лустери,E27 Стакло Фан Светлината, за да го исклучите Ретро Дневна Соба Лустерот со Вентилатор, Дома Затворен Мулти-Функција Тавански Вентилатор, Светло Домаќинс

LZQBD Лустери,E27 Стакло Фан Светлината, за да го исклучите Ретро Дневна Соба Лустерот со Вентилатор, Дома

DEN 900.00
Износ

●Модерна Таванот Фанови Вклучуваат Отстранлив Мат Капак, Така Што Можете Да Изберете помеѓу Не Само Стилски Светлина или Фан Опции. ●Ние ги Користиме Материјали Кои Не Се Лесно да се Оштетат и Издржливи.Користете Тавански Вентилатор Светла за Модернизација на Вселената!Овој Мал Тавански Вентилатор е Совршен за Кујни, Спални соби, Бањи и Помали Простори!. ●Нашата Фан Светла Имаат Различни Безбедносни Механизми за Соодветно да се Реши Овој Проблем и Спречување на Несреќи.Стандардната Серија Вклучува Целосен Инструкции, Вклучувајќи Виси Хардвер и Додатоци за Монтирање. ●Мотор Обезбедува Моќни Циркулацијата на Воздух и Спокојство.Тоа Може да Се Управува во Лето / Зима и Има Повеќе Функции. ●Фан Светилка Димензии : Дијаметар на Светилка е 132 Cm, а Должината на Бум е 20 Cm.Користете E27 Извор на Светлина, Безбеден и Еколошки, Издржливи.Фан Светла Се Лесно да се Инсталира и Разновиден.Ова е Добар Помошник за Вашиот Дом Живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите